Dekorim, tasarım severlerin vazgeçilmez adresi olma hedefi ile yola çıkmıştır. Ev dekorasyonunuza zenginlik katma, aksesuarların gücü ile dekorasyonunuzu güzelleştirme gayesini taşımaktadır. Dekorim’in hedef kitlesi daima çoğunluktur. Siz değerli müşterilerine muhteşem bir ev dizayn edebilmenin kapılarını açmaktadır. Dekorim, müşterinin beklentilerini en hızlı ve en doğru şekilde tespit ederek çözüm odaklı seçenekleri ile Türkiye’de ev dekorasyon mağazacılığı sektöründe önde gelen markalardan olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Rekabetin arttığı küreselleşen dünyada dekorasyon alanında marka yatırımı yapan firmaların sayısı günden güne artış göstermektedir. Müşterilerin yaşam alanları için alışveriş yaparken ihtiyaç duyduğu ürünleri tek bir yerden karşılama isteği ise bu noktada ana konuyu oluşturmaktadır.  Dekorim, ürünlerdeki çeşitlilik ve ihtiyaç duyulan dekorasyon ürünlerini tek çatı altında bulma yönünden rakiplerinden farklılaşmaktadır. Mutfak ürünlerinden dekoratif aynaya kadar her şeye ulaşabileceğiniz Dekorim’de ürünler birbirleri ile uyum içerisindedir. Müşteriler ihtiyaçlarını karşılarken bu bütünlüğü yakalayabilmeyi ister. Bu da Dekorim’i rakiplerinden ayıran en önemli unsurlardandır.

Muazzam dekorasyon ürünleri ile dizayn edilmiş, bulunduğumuz her an içimizi açan, dikkat çekici dekor ürünleri ile süslenmiş bir oda, bir ofis ve ya bir evde, kısacası yaşam alanında vakit geçirmenin ruhen biz de yaratmış olduğu etki yadsınamaz bir gerçektir. İnsanın, her bir yerinde ayrı ayrı huzur bulduğu ve kendisini güvende hissettiği bir evde yaşamasının yolu iyi dekore edilmiş bir evden geçmektedir. İşte tam da bu noktada Dekorim, evlerinizde iz bırakmaya geliyor, yaşamın renklerini evlerinize getiriyor. Tüm bunları yaparken enerji dolu ekip arkadaşlarımız ve ilham veren tasarımcılarımız ile en iyi hizmeti vermek adına istikrarlı bir şekilde çalışmaktayız.

Farklı talepler, farklı zevk anlayışları ve farklı hayaller… Dekorim olarak, yetenekli tasarımcılar ve deneyimli iç mimarların öncülüğünde; sade, elegant ve natürel, aynı zamanda şık ve sıradanlıktan uzak olarak tasarlanmış dekorasyon ürünlerindeki çeşitliliğimiz ile evinizi güzelleştirmek, ruhunuzu iyileştirmek için aklınızdaki dekorasyon fikirlerinin bir parçası olması adına ev dekorasyonu konusunda çözümler sunmaktayız.

Dekorim, dekoratif ürünlere yönelik ihtiyaçlarınızı karşılarken, hedef kitlenin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı misyon edinmiştir. Bu doğrultuda ilerlerken bugüne daha farklı bir gözle yaklaşıp, içinde bulunduğumuz şartları değerlendirerek, geleceğin trend tasarım ve ev dekorasyon ürünlerini tahmin etmeyi vizyonu olarak belirlemiştir. Özellikle içinde bulunduğumuz tasarım ve dekorasyon sektöründe dünyada geçerli olan trend ürünleri bilmek verdiğimiz hizmette sizler için paha biçilemez zemin hazırlamaktadır.

Belirlemiş olduğumuz vizyon ve misyonumuz dışındaki tek odak noktamız beklentilerinizin daima üzerine çıkmak ve değişen isteklerinizi karşılayabilmektir. Böylece dekorasyon dünyasının en başarılı markalarından olacak, sizler de markamızın bünyesindeki dekorasyon ürünleri ile evinizi döşeyebilirsiniz.

Çerez Kullanımı